Dekota Kutu Harf

Fason Dekota Harf İmalatı

Alüminyum Kutu Harf Tabela: En fazla tercih edilen kutu harf tabela çeşididir. Üretilmiş olduğu malzeme sayesinde paslanmazlık özelliği taşımaktadır. Hem ışıklı hem de ışıksız olarak üretilen alüminyum kutu harf tabela üretiminde silikon ile suya dayanıklılığı sağlanmaktadır.

Pleksi Kutu Harf Tabela: Bu tarz tabela çeşitleri sadece ışıklı olarak üretilmektedir. Yanak kısımları ve ön yüzeyleri pleksiden üretilmiş olsa da alt kısmında ev temizlik  alüminyum tava kullanılmaktadır.

Dekota Harf Tabela: Bu harf çeşidi ise sadece ışıksız olarak üretilmektedir. Fakat dekota malzemesinden dolayı dış ortama uygun bir ürün değildir. Güneş üzerinde hasar verici etkiler bırakabilir. Bunlar arasında deformasyon ve sararma olacağından dekota tipi kutu harf tabelaların iç mekanlarda kullanılması tavsiye edilmektedir.

Köpük Harf Tabela: Bu harf çeşidi de ışıksız olarak üretilmektedir. Telerezyon ya da cnc router sayesinde kesilerek boyama işleminden geçmektedir. Özellikle uzak mesafelerden görünmesini istediğiniz tabelalarda bu çeşidi tercih edebilirsiniz.

Krom Kutu Harf Tabela: Çoğunlukla ışıksız olarak üretilen bu tarz kutu harf tabela çeşitlerinde de köpük kutu harf tabela çeşitlerinde olduğu gibi dış bir ışıklanma kaynağından destek alınarak aydınlatılabilmektedir.