Aynalı Kutu Harf

Fason Kutu Harf - Aynalı Harf İmalatı

Alüminyum Kutu Harf Tabela: En fazla tercih edilen kutu harf tabela çeşididir. Üretilmiş olduğu malzeme sayesinde paslanmazlık özelliği taşımaktadır. Hem ışıklı hem de ışıksız olarak üretilen alüminyum kutu harf tabela üretiminde silikon ile suya dayanıklılığı sağlanmaktadır.

Pleksi Kutu Harf Tabela: Bu tarz tabela çeşitleri sadece ışıklı olarak üretilmektedir. Yanak kısımları ve ön yüzeyleri pleksiden üretilmiş olsa da alt kısmında alüminyum tava kullanılmaktadır.

Dekota Harf Tabela: Bu harf çeşidi ise sadece ışıksız olarak üretilmektedir. Fakat dekota malzemesinden dolayı dış ortama uygun bir ürün değildir. Güneş üzerinde hasar verici etkiler bırakabilir. Bunlar arasında deformasyon ve sararma olacağından dekota tipi kutu harf tabelaların iç mekanlarda kullanılması tavsiye edilmektedir.

Köpük Harf Tabela: Bu harf çeşidi de ışıksız olarak üretilmektedir. Telerezyon ya da cnc router sayesinde kesilerek boyama işleminden geçmektedir. Özellikle uzak mesafelerden görünmesini istediğiniz tabelalarda bu çeşidi tercih ev temizlik edebilirsiniz.

Krom Kutu Harf Tabela: Çoğunlukla ışıksız olarak üretilen bu tarz kutu harf tabela çeşitlerinde de köpük kutu harf tabela çeşitlerinde olduğu gibi dış bir ışıklanma kaynağından destek alınarak aydınlatılabilmektedir.

Fileli Kutu Harf: Işıklı kutu harf çeşidi olarak sayılan fileli kutu harf tabelanın ön yüzeyine 12 mm’ye kadar lazer makinesinde file konmakta ve yanak kısımlarında krom malzemesi kullanılmaktadır. Led aydınlatma ile ışıklandırılan bu çeşit, gece dahil her daim belirgin bir görünüm sağlamaktadır.

Gold Krom Kutu Harf: Paslanmaz özelliği taşıyan bu çeşit kutu harf tabelalar genellikle kaliteli ve lüks algısı verilmek istendiği zaman tercih edilmektedir.